Ljajić strelac za Bešiktaš, i to protiv lidera turske lige

Vezista iz Novog Pazara izjednačio rezultat u 33. minutu

2239114 620x410

Reprezentativac Srbije Adem Ljajić postigao je gol za svoj Bešiktaš u derbiju 18. kola turske Super lige!

Bešiktaš je ugostio lidera Sivaspor, a Ljajić je mrežu gostiju zatresao u 33. minutu. Odlično se snašao posle slobodnog udarca i jednu odbijenu loptu je glavom ubacio u mrežu.

Jeste to učinio iz neposredne blizine, ali daleko od toga da je bilo lako s obzirom na to da je vezista praktično bio u polumrtvom uglu.

Sivas je prethodno poveo u 7. minutu, a vredi pomenuti da je domaćinu ovde pobeda i te kako potrebna s obzirom na sedam bodova razlike. Međutim, gosti su na poluvreme otišli sa prednošću od 2:1.

Napiši komentar
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Sandzaklive.rs. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Sandzaklive.rs zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Sandzaklive.rs nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.