Istanbul

Gdje na more, na koju planinu. Preporučite mjesta za putovanja...
Post Reply
Opusteno

Istanbul

Post by Opusteno »

Želja mi je da idem u Istanbul, kojeg sam samo preko slika i video gledao. I doneo sam odluku da će to biti moje naredno putovanje.

Od dosta prijatelja sam čuo da je to grad koji se mora posjetiti, i kada se ode jednom, stalno mu se vraćaš. Kakva su vaša iskustva sa Istanbulom?

SabinaS

Re: Istanbul

Post by SabinaS »

U Istanbulu sam provela deset prelijepih dana. I pored toliko vremena nismo obisli sve atrakcije, i meni je zelja da ponovo odem i uzivam u Istanbulu. Hrana koja je dosta slicna nasoj je opet toliko razlicita i zanimljiva, sve treba probati od slatkih delicija, do slanih jela od kojih ne znam koje bih preporucila, meni je sve dobro bilo :lol:

Moj savjet je da napravis plan i da obiđes sto vise, ne gubi vrijeme hodajuci samo okolo

Uzivaj :)

Prvi

Post by Prvi »

Bio jednom i nikada više.

Zašto? Ne bih da me na ulici saleću prodavci da nešto kupim, iako ne pokazujem nikakvo interesovanje za to. Ne bih da me varaju na cenama, da se cenkaju , iako nisam pokazao nikakav interes za to.

Toliko ljudi na jednom mestu, nije mi se svidelo..toliko brz zivot....mada i prljavo. Bio, hvala više neću.

Sjeničak

Post by Sjeničak »

Jednom sam bio u Istanbulu i mogu slobodno reci da sam se osjecao kao domaci, da li zbog tog njihovog mentaliteta koji je gotovo isti kao nas, da li zbog dzamija i dobre hrane, mozda i zbog svega toga zajedno.
Ali preporuka svakomeeee da ode i vidi kakav je to 'velicanstven' grad

Post Reply