TV kanali u Srbiji

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...
Post Reply
Emina1

TV kanali u Srbiji

Post by Emina1 »

E ovako, imam nekih 200 tv kanala, gledam 3-4 a možda ni toliko.

U suštini ko nema kablovsku tv, iptv ili nešto slično, mislim da i nema nekog izbora, jer su naši lokalni i republički regionalni kanali očajni.

Od domaćih jedna prolaznu ocenu bih dana Prva tv, Nova S, N1...

Strani kanali....Al Dzezira, Travel tv, BBC Earth, TLC , HBO...

Šta preporučujete? :roll:

pzopoloh

Re: TV kanali u Srbiji

Post by pzopoloh »

Pozdrav Emina,

Navela si skoro sve što i ja gledam, samo bih da dodam da ja gledam i ove sportske kanale SK i Eurosport.Od ostalog što gledam, a nisi navela, pogledam Nat Geo Wild, Ciemania, tv1000, 24 Kitchen...eto, ima puno kanala, a nema šta da se gleda. :)

Emina1

Post by Emina1 »

pzopoloh wrote:
30 Apr 2020, 03:04
Pozdrav Emina,

Navela si skoro sve što i ja gledam, samo bih da dodam da ja gledam i ove sportske kanale SK i Eurosport.Od ostalog što gledam, a nisi navela, pogledam Nat Geo Wild, Ciemania, tv1000, 24 Kitchen...eto, ima puno kanala, a nema šta da se gleda. :)
Meni iskreno BBC Earth je najbolji, rade odlične emisije, nekada danima samo njih gledam :) Možda ćeš reci da sam luda, ali tako je :) Emisije rade sa ljubavlju, kao da gledaš neki film, tako se osjecam..kao da sam ja tamo gdje se to snima.....oduševljena. Ali mnogi sigurno i nemaju ovaj kanal...

pzopoloh

Post by pzopoloh »

Tako je, Emina, slažem se, baš je super BBC Earth, kvalitet pre svega.Ispričaju priču do kraja, i imaju malo manje reklama.Gledam i one emisije na nekim kanalima o restauraciji automobila, eto, to volim.Generalno, slabo je to.A kad mi dođe, ponekad, pustim ceo dan VH1 i tako, svira mi. :)

Emina1

Post by Emina1 »

Slabo nešto ljudi komentarišu ovu temu, a meni je baš interesantno :) . Toliko bi toga imalo da se priča, da se diskutuje :) Možda ljudi gledaju sam Pink i Happy, ko zna.... :D

pzopoloh

Post by pzopoloh »

U pravu si.Ja Pink i Happy nisam ni memorisao dok traju oni rijalitiji.Gledaću nešto pametnije. :D :)

Post Reply