Migranti u Sandžaku

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.
Post Reply
Opusteno

Migranti u Sandžaku

Post by Opusteno »

Šta mislite o migrantima koji se nalaze u Sandžačkim gradovima, prije svega u Sjenici i Tutinu, jer tu imaju i smještaj. Kakvi su oni prema vama, kako se vi odnosite prema njima?

Da li su oni neko od koga se treba bojati, ili jednostavno su ljudi u nevolji koji ne zele nikome da naude i samo im treba pomoći?

Sjeničak

Re: Migranti u Sandžaku

Post by Sjeničak »

Ne bojim ih se, niti mi smetaju, zalim te ljude jer nemaju svoju kucu.

SandžoS

Post by SandžoS »

Ima ih u Sjenici dosta, navikli smo mi na njih, ne odnosim se nikako prema njima niti oni prema meni :| :shock:

Izmase

Post by Izmase »

Nisam baš siguran da su nam potrebni, eno im Evrope pa nek idu tamo. Oni i onako ne vole Srbiju..tako da...nemam baš pozitivno mišljenje o njima. Toliko

New World

Post by New World »

Ja lično ne razumem takvu vrstu pitanja, praviš od toliko različitih ljudi nešto kao homogenu masu... Kao da su svi oni isti.

U mojim očima je to čisti rasizam.

Opusteno

Post by Opusteno »

New World wrote:
18 Apr 2020, 07:35
Ja lično ne razumem takvu vrstu pitanja, praviš od toliko različitih ljudi nešto kao homogenu masu... Kao da su svi oni isti.

U mojim očima je to čisti rasizam.
Ne znam jesi li se baš meni obratio, ali : Svi danas migrante gledaju kao celinu...to je istina. Meni licno ne smetaju, ali vidim da mnogi beže od njih, kritikuju i sl.

Zato sam i postavio ovakvu temu, da cujem i mišljenje drugih, a ne kao rasizam.

Emina1

Post by Emina1 »

I mi smo nekada bili mogranti, pa znate kako su se prema nama ponašali....u svakom slučaju bolje nego mi prema ovim sada Migrantima.

Pazarka

Post by Pazarka »

Ma nisu oni za nas ovdje, bolje im je da idu negdje drugo i mi smo sami od sebe jadni

Boom

Post by Boom »

Migranti da hoće ostati u Sandžaku oni bi ostali, ali neće...zato pustite ljude da se malo odmore i nastave svoj put...i njihov i naš cilj je Njemačka.

Post Reply